Modele piatra decorativa interior

Piatra poate fi placata atat intérieur, cat si in Exterior PE: fatada casei, soclu de la Casa, Gard, stalpi de la Casa, in restaurant, bucatarie, sufragerie, semineu, Terasa, decorare margini USI sau ferestre. Piatra decorativa este fabricata DIN materiale dure si dupa tehnologie Americana, este rezistenta la modificarea factorilor climatici, nu retine APA si nu mucegaieste, Culoarea este adaugata in compozitie, utilizam in procesul de productie materiale non-toxice, costurile pentru montaj sunt MICI, este usor de intrétinut, geloasa TERMIC si Fonic locuinta, nu se erodeaza in timp, oferim garantie intre 7 si 15 Ani. Piatra oferita de Noi sont numeroase avantaje si beneficii, de exemplu: Piatra poate fi placata oriunde doriti, in orice loc in care va Simtiti bine: bucatarie, sufragerie, placare semineu, birou, dortoirs, baie, SCARI Care duc la etaj, restaurant, bar, sau o puteti Placa chiar si à l`extérieur, fatada casei, soclu, Gard, Garaj. Piatra este fabricata DIN ciment dur, fiind foarte rezistenta la lovituri, socuri sau amplitudini termice. Piatra se potriveste Perfect in: Crama sau Pivnita, restaurant cu spécifique traditionnel, Pizzerie, sufragerie, balcon, pentru a Placa fatada casei, soclu, semineu, Garaj sau Gard. Poate fi placata atat intérieur, cat si à l`extérieur. Piatra este rezistenta la temperaturi foarte mari sau prea scazute, la socuri sau lovituri, Culoarea este adaugata in compozitie, costurile cu montajul sunt MICI, nu retine APA si nu face mucegai. Piatra decorativa oferita de Noi este foarte rezistenta la socuri sau lovituri, asigura izolare fonica si TERMICA, costurile pentru montaj sunt MICI, nu se decoloreaza in timp, este usor de intrétinut. Piatra decorativa poate fi placata in sufragerie, bucatarie, dortoirs, birou, baie, restaurant, Bar sau o puteti utiliza in placarea fatadei casei. Piatra este foarte rezistenta, deoarece utilizam in procesul de productie ciment dur si de calitate. Piatra decorativa asigura protectie TERMICA si fonica, este rezistenta la modificarea factorilor climatici, nu retine APA, nu se decoloreaza. Piatra decorativa este rezistenta la socuri si lovituri, este fabricata DIN ciment dur, nu se decoloreaza in timp, nu face mucegai, nu contine materiale toxice, nu se erodeaza, asigura izolare TERMICA si fonica, este rezistenta la amplitudinile termice, cheltuielile pentru montaj sunt foarte MICI, este mai usoara decat Piatra naturala.

Unul din avantajele principale ALE placilor Decorative este faptul ca permis crearea de interioare intr-un timp foarte scurt si cu costuri minime. Panourile sunt rezistente in timp, nu ISI pierd aspectul si vor Arata Frumos si atractiv si peste ani, dand un aspect UNIC si original spatiilor in care sunt montate. Culoarea este adaugata in compozitie, datorita acestui lucru nu se decoloreaza in timp. Imaginati-va Cat de minunate ar fi aceste panouri décoratif 3D montate PE fatada casei voastre… AR MLI liniile casei si AR face-o una DIN cele mai deosemorsure Constructii DIN Zona in care locuiti.

ΚατηγορίεςΧωρίς κατηγορία